Turnaj základních škol v kopané

Zveřejněno: pátek 6. říjen 2017

Naše škola se v pátek 6. 10. 2017 zúčastnila turnaje základních škol v kopané, který pořádal FK Stará Bělá. Turnaj byl určen pro ročníky 2007 a mladší. Naši školu reprezentovali převážně kluci ze 4. ročníku, doplněni o kluky z 5.A a 3. ročníku. Do turnaje se přihlásilo celkem pět škol, ale nakonec se utkala jen čtyři družstva a to konkrétně ZŠ Stará Bělá - vítěz turnaje, ZŠ Volgogradská, ZŠ Alberta Kučery a naše škola. Turnaj se hrál systémem každý s každým 2x15 minut v počtu hráčů 7+1. Naši kluci sice v žádném utkání nevyhráli a obsadili tak konečné 4. místo, ale odehráli skvělé zápasy!!! Náš gólman Prokop Vaněk byl na konci turnaje vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje a odnesl si tak domů krásné individuální ocenění. Příslibem je fakt, že naši kluci byli věkově nejmladším družstvem a tak máme do dalších ročníků turnaje na čem stavět. Vedoucí družstva Ondřej Pytlík děkuje všem našim klukům za příkladnou reprezentaci školy!!! FOTOGALERIE ZDE

Zobrazení: 856