Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018

Zveřejněno: čtvrtek 7. září 2017

Slavnostní začátek školního roku na ZŠ Březinova za účasti významných osobností města i kraje

Dne 4. září se na ZŠ Březinova konalo slavnostní pasování prvňáčků. Letos bylo pasování významnější tím, že probíhalo za přítomnosti osobností města i kraje. Samotného pasování se ujal hejtman Moravskoslezského kraje prof. Ivo Vondrák, CSc. společně s náměstkem pro oblast školství Mgr. Stanislavem Folwarczným a radním městského obvodu Ostrava-Jih Ing. Adamem Rykalou. Všichni noví prvňáčci složili slavnostní „slib“ a obdrželi mnoho krásných dárků, za které velmi děkujeme našim váženým hostům. Nejenom básní, ale také zpěvem přivítali nové prvňáčky žáci naší školy, ale také celé slavnostní pasování moderovali. Děkujeme.

Děti odcházely ze školy s úsměvem, plni dojmů a zážitků, a my věříme, že jim úsměv na tváři vydrží i po celý dlouhý školní rok.

Přejeme jim ve škole mnoho úspěchů!

zahajeni2017 2018

zahajeni2017 2018 I

zahajeni2017 2018 II

 

Zobrazení: 592