Pojďte s námi spolupracovat

Zveřejněno: pondělí 18. prosinec 2017 6:26

Hledáme ochotné rodiče a přátelé školy, kteří by chtěli spolupracovat se školou a chtěli by se podílet na jejím rozvoji. Hledáme co nejvíce rodičů a přátel škol, kteří by nám pomohli "oprášit" bývalé občanské sdružení, které ve škole existovalo, ale které je někde ve fázi existence/neexistence. Nově vzniklý, resp. transformovaný spolek by umožňoval intenzivnější spolupráci i transfer finančních prostředků na konkrétní aktivity, kdy tyto aktivity by byly ve spolupráci spolku a školy. Navíc zapsaný spolek může získávat finanční dotace právě na aktivity s vazbou na školu. Příkladem aktivit, které by šly realizovat ve spolupráci se vzniklým spolkem mohou být: sběrové akce, jarmark, ples školy, spravování finančních prostředků vybraných od rodičů/žáků (tak, jako si určitě pamatujete na SRPŠ), pořádání soutěží, alokace finančních prostředků na konkrétní aktivity nebo nákup cen a odměn atd. Zájem o účast ve spolku někteří z Vás již projevili, ale čím více, tím lépe :-) Pokud byste měli zájem o práci ve spolku, což je ale práce ve skrze dobrovolná a finančně nehonorovaná, pište buď zde do zpráv nebo na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Počátkem ledna bychom uspořádali první pracovní setkání, kde bychom si stanovili další postup tak, aby zapsaný spolek vznikl co nejdříve a abychom se mohli ještě více rozvíjet. Těším se na spolupráci s Vámi!

J.Veřmiřovský, ředitel školy

Zobrazení: 598