Krásný fotbalový úspěch!!!

Zveřejněno: pátek 7. červen 2019

fotbal2019Skvělého úspěchu dosáhlo naše fotbalové družstvo složené z bojovníků 4. a 5. ročníku na školním fotbalovém turnaji pořádaném na hřišti FK Stará Bělá. Obrana se opírala především o pevnou skálu jménem Tomáš L.. Dravé průniky podnikal jeden z nejlepších hráčů celého turnaje Vojta F. a smrtící údery zasazoval nejlepší střelec celého turnaje Arnošt M.. To vše pod dirigentskou taktovkou "špílmachra" Františka H.. Všichni ostatní skvěle doplnili tento dobře promazaný stroj! Naše družstvo v celkovém součtu prohrálo první a jediný zápas s pozdějším vítězem turnaje ze Staré Bělé, avšak v dalších zápasech již nepoznalo přemožitele. Suma sumárum - krásné druhé místo!!! FOTOGALERIE ZDE

Děkuji všem hráčům za skvělé momenty a jménem školy gratuluji za příkladnou reprezentaci.

Trenér ;-)

Zobrazení: 241