Hezké a příjemné prázdniny!

Zveřejněno: pátek 28. červen 2019

logo skola maleMilí žáci, vážení zákonní zástupci, kolegyně a kolegové,

ani jsme se nenadáli a rok opět uplynul jako voda. Tento školní rok byl o trochu více hektický než ten předchozí. Posunuli jsme se zase o kousek dopředu, společně jsme udělali několik změn, z nichž některé jsou vidět více, jiné méně. V globálním měřítku bych ale řekl, že se jednalo o rok úspěšný v mnoha směrech a tam, kde máme rezervy, zapracujeme ve školním roce příštím. Nebudu zabíhat do detailů, od toho budou úvodní stránky výroční zprávy, na které pracujeme a ve které důležité milníky ve školním roce zmíníme. Nyní bych chtěl již jen popřát všem krásné léto plné pohody a odpočinku, nabrání sil a energie na další aktivity a ať se všichni zase v září sejdeme plní krásných zážitků a připravení na nové výzvy a příležitosti!

Děkuji všem, kteří se podíleli na dalším zlomovém roce na Březince, a těším se se všemi na spolupráci po prázdninách!

Zobrazení: 268