Náš 22. prosinec - poslední školní den v kalendářním roce 2015

Zveřejněno: pondělí 4. leden 2016 10:15

V tento den jsme měli mimořádnou výuku. Přáním paní učitelky bylo, aby přišli andílci. Bohužel se převlečených andílků sešlo málo, naštěstí většina holek udělala radost paní učitelce tím, že si oblékla aspoň bílá trika, což bylo pěkné.

Neučili jsme se podle rozvrhu matematice, českému jazyku či jiným předmětům, ale spíše začali se nalaďovat do té očekávané vánoční atmosféry. Zhlédli jsme pohádkovou scénku O třech prasátkám, kterou připravila v anglickém jazyce paní učitelka Řepková s žáky ze 4. třídy. Pak přišla na řadu výroba vánočních a novoročních přání. Povedla se nám, odnesli jsme si je domů. Některá děvčata si šla zazpívat s mladšími dětmi koledy. Připravené vánoční rébusy byly obtížné, ale společnými silami se nám je podařilo vyluštit. A protože jako každé děti se rádi koukáme na televizi, tak nám paní učitelka na závěr pustila krátké filmy s Mr. Beanem. No a potom – huráááááá na vánoční prázdniny.

Koukněte na fota z tohoto dne.

Zobrazeno: 875