Už jsme poslední dva dny ve škole + akce "spíme ve škole"

Zveřejněno: úterý 5. leden 2016 8:56

Už jsme poslední 2 dny ve škole - v roce 2015 !

        (21. – 22. 12. 2015)

ZIMNÍ VÍLA dala všem dětem povolení k psaní perem!

       V hodinách ČESKÉHO JAZYKA jsme opakovali všechna probraná písmena a také jsme procvičovali psaní písmen a slov.

V MATEMATICE jsme krokovali a nakupovali.

V PRVOUCE i v ANGLIČTINĚ jsme zdobili perníčky náš „anglický“ stromeček.

       FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE

         ŠTĚDRÝ VEČER (1. SPANÍ V HISTORII ŠKOLY)

V 18. 00 hod se většina dětí i s rodiči shromáždila před školou. Po kratším ubytování a uložením si věcí jsme se dobře oblékli a vydali se na průzkum školního hřiště, kde si děti zacvičily a také jsme se pořádně zkoulovali. Po menší rozcvičce jsme opustili bránu školy a vydali se do večerního světa. Děti počítaly veškeré svítící ozdobené stromečky za zpěvu vánočních koled. Značně unavené si rychle vyčistily zuby a ulehly se svými plyšovými mazlíčky do svých spacáků. Ani několik čtených pohádek a strašidelných příběhů je neuspalo. Však pohádka, S čerty nejsou žerty, byla pro některé už opravdu uspávající. Někteří dokázali ponocovat VELMI dlouho.

Ranní rozcvičkou s andělem jsme zahájili ANDĚLSKÝ DEN. Ježíšek dětem v noci zanechal malé sladké překvapení pod stromečkem. Nejen sladkou snídani, ale i čerstvými rohlíčky namazanými paní ředitelkou děti zahájily dobré ráno. O vynikající čaj se nám postaraly paní kuchařky z naší školní jídelny. Pak už nás čekala jen ranní hygiena a vzhůru do posledního školního dne v roce 2015! Děti mile překvapila hraná pohádka O třech prasátkách, kterou si pro nás připravili žáci ze 4. třídy. Děti si nazdobily recyklovatelný stromeček a vyrobily si svícen. O velké přestávce si všichni z 1. stupně společně zazpívali VÁNOČNÍ KOLEDY a pak už se jen ochutnávalo vonící cukroví. Byl to náročný ŠTEDRÝ VEČER, ale určitě na něj nezapomeneme!!!

Zobrazeno: 981