Olympiáda v ČJ - II. stupeň

Zveřejněno: pondělí 25. leden 2016

Žáci osmého a devátého ročníku se utkali dne 8. 12. 2015 na poli našeho rodného jazyka. Mezi jejich zbraně patřily znalosti, slovní zásoba, všeobecný přehled a hlavně jazykový cit. Největší bitvu svedli se zadanými úkoly, které byly letos obzvlášť obtížné.

V tomto nelehkém souboji nakonec zvítězila zkušenost žákyň devátého ročníku, jež se umístily na prvních dvou místech a obě postupují do dalšího kola. Vyrovnanou soupeřkou jim byla žákyně osmého ročníku (3. místo), která se tak stává velkou nadějí pro příští rok.

Všem zúčastněným děkujeme za snahu a postupujícím přejeme co nejlepší umístění v dalším kole této soutěže.

Na fotografii stojí žákyně dle umístění (zleva):

olympiada CJ 2015

1. Ema Paciorková (9. ročník)

2. Aneta Ščibrániová (9. ročník)

3. Magda Hrubá (8.A)

Zobrazení: 1162