KRESLÍME V PROGRAMU MALOVÁNÍ

Zveřejněno: středa 3. únor 2016 11:39

V listopadu byl vyhlášen 1. ročník výtvarné soutěže „KRESLÍME V PROGRAMU MALOVÁNÍ“, ve které mohli žáci skloubit své výtvarné schopnosti s těmi počítačovými a která byla určena všem žákům naší školy. Tématem pro letošní rok byla ZVÍŘATA. Termín odevzdání byl stanoven na 8. ledna 2016 a tak měli žáci dostatek času na vytvoření opravdu nádherných prací. Celá soutěž byla rozdělena do dvou kategorií – 1. až 5. třída; 6. až 9. třída. O celkových vítězích rozhodla čtyřčlenná porota ve složení Mgr. Vratislavská, Mgr. Fišerová, Mgr. Rejcha, Mgr. Pytlík. Nejlepší tvůrci byli oceněni a nejkrásnější práce jsou vystaveny u vstupu do naší školy, kde si je můžete prohlédnout.

Vítězné práce a další fotografie naleznete zde.

VÝSLEDKY

I. kategorie

1. místo Vanessa Möwing, 4. A

2. místo Jakub Vidlář, 5.

3. místo Matěj Stratil, 4. A

zvláštní ocenění – nejmladší účastník soutěže Ondřej Strauch, 1.

II. kategorie

1. místo Ema Paciorková, 9.

2. místo Veronika Lhotská, 7.

3. místo Tereza Potůčková, 7.

Zobrazeno: 1663