Mladý zahrádkář 2016

Zveřejněno: čtvrtek 28. duben 2016

Dne 18. 4. 2016 se žáci naší školy: Michaela Galiszová, Alexandra Gumuláková, Vojtěch Weiser, Kateřina Macourková, Vendula Marinčínová a Magdaléna Hrubá ,po probojování školním kolem, zúčastnili Městského oblastního kola soutěže v botanických dovednostech „Mladých zahrádkář“, kde měli možnost zúročit své vědomosti v oblasti botaniky, pěstitelství, zdravovědy a ochrany životního prostředí. A že se své role chopili skvěle, dokázalo jejich konečné umístění. V soutěži, která probíhala na školním statku SZeŠ zahradnické v Ostravě nové vsi se v tvrdé konkurenci i víceletých gymnázií rozhodně neztratili.

Výsledky:

Mladší kategorie:

2. místo: Kateřina Macourková

3. místo: Vojtěch Weiser

Starší kategorie:

1. místo: Magdaléna Hrubá

3. místo: Vendula Marinčínová

Blahopřejeme a Magdaléně Hrubé přejeme mnoho úspěchů v celostátním kole, které se uskuteční v červnu v Praze.

Fotografie naleznete zde.

Zobrazení: 1090