Vánoční jarmark

Zveřejněno: úterý 29. prosinec 2015

V předvánočním čase se stává na naší škole tradicí, že paní učitelky 1. – 5. ročníku a paní vychovatelky školní družiny s dětmi připraví výrobky na jarmark. Ne jinak tomu bylo i letos v úterý 15. prosince. Opět bylo z čeho vybírat – nádherné vánoční stromečky, věnečky, andílky, zvonečky, svícny, kapříky, přáníčka. Před zraky rodičů, prarodičů, kamarádů, kamarádek a dalších známých byl jarmark zahájen pěveckým vystoupením dětského sboru pod vedením paní učitelky Krištoforyové. Koledami nás naladili do vánoční atmosféry. Kulturní program pak obohatila děvčata z vyššího stupně zpěvem španělských písní.

Po vystoupení následoval prodej výrobků. Paní učitelky Mikesková a Krištoforyová napekly perníčky, v tvůrčí dílně si děti je mohly nazdobit.

Jarmark se stává oblíbenou akcí na naší škole, a proto děkujeme všem, kteří se na jeho organizaci podíleli. Děkujeme i Vám rodičům, prarodičům, kteří jste svou tvůrčí činností přispěli k úspěšné akci.

FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE

Zobrazení: 775