VYHODNOCENÍ DÝŇOVÉ SLAVNOSTI

Zveřejněno: pondělí 2. listopad 2015 10:41

Ve dnech 19. až 26. 10. 2015 žáci spolu s rodiči nosili do naší školy překrásně vydlabané dýně. Bylo velmi těžké vybrat tu nejlepší! Celý týden jsme sledovali zájem žáků, rodičů, učitelů i zaměstnanců školy. Některé dýně musely dostat speciální ocenění, ale VŠECHNY byly moc krásné a děti dostaly diplomy i malé sladkosti.

1. třída: Ondra Strauch, Štěpán Sládek, Elizabeth Hejduková, Natálie Dastychová, Tomáš Koňak, Sára Kožušníková, Gejza Orgován, Natálie Hořinková, Nela Mastíková, Michal Mizun, Petr Bula

2. třída: Arnošt Műller, Anna Sokolová, Adéla Pohlová, Carmen Kurucová, Anna Kašíková, Tomáš Lazar, Tomáš Volný, František Hurník, David Pavelka, Adam Orgován, Tereza Burdová, Ellen Landsmannová, Vaclav Hranický

3. třída: Kryštof Papcun

Velmi děkujeme žákům i rodičům, kteří se zúčastnili této vydařené akce!

FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE

Zobrazeno: 680