Výlov Bartošovického rybníku

Zveřejněno: pondělí 9. listopad 2015 20:18

Tradiční akce určena pro VI. ročník "výlov Bartošovického rybníku", kterou organizuje pan zástupce - Mrg. Stanislav Varkoček se konala také letos. Nováčci na druhém stupni společně se svým třídním Mgr. Pytlíkem a již zmíněným garantem akce se v pátek 6. 11. 2015 vydali do terénu. Sraz u školy byl v 7:40, následoval přesun k Vítkovickému nádraží a s přestupem ve Svinově cesta vlakem do Studénky. Po příjezdu se celá skupina vydala na cca. 4km pochod přírodou. Po dosažení cíle - Dolní Bartošovický rybník jsme mohli pozorovat rybáře v jejich každoroční práci. Viděli jsme nejen kádě plné různých druhů ryb, jejich třídění a nakládání na nákladní automobily, ale také hejna ptáků, která se na výlovu taktéž chtěla přiživit. Z toho všeho nám pořádně vyhládlo a tak jsme si při zpáteční cestě zpříjemnili den opékáním špekáčků a klobásek. Po báječném obědě jsme vše řádně uklidili a vydali se na zpáteční cestu. Po příjezdu na Vítkovické nádraži už každý pelášil domů. Na příjemný výlet plný zábavy a poznání budeme rádi vzpomínat. 

FOTOGRAFIE NALEZNETE ZDE

Zobrazeno: 814