Podzimní akce v naší třídě

Zveřejněno: úterý 1. listopad 2016

Barevný podzim 2016

Ve čtvrtek 20. října 2016 se konala na naší škole výtvarná soutěž Barevný podzim, kterou pořádají paní učitelky pro děti z 1. až 5. ročníku. Letos nepřálo počasí, proto se soutěž uskutečnila ve vnitřních prostorech školy. Z naší třídy se této akce zúčastnil pouze jeden chlapec -  Pavel Štefanovič, děvčat bylo zastoupeno více. V  kategorii 4. až 5. třída skupinka Bětka Dohnalová, Agáta Janáčová a Barča Kohoutková se umístila na 3. místě. Na 1. místo vyhodnotila porota práci Kláry Kusiakové a Verči Venclíkové.  

Děkujeme za účast a pěkné umístění. 

 

Halloween 2016

Po pěti dnech volna se některé děti z naší třídy těšily na pondělí 31. října, protože v tento den se v anglosaských zemích slaví Halloween. I na naší škole mohli žáci přijít ve strašidelných kostýmech, namalovaní jako příšerky, přinést si pamlsky, pitíčko, někteří donesli i vydlabané a vtipně nazdobené dýně. I když jsme se učili, vyučování probíhalo v halloweenském duchu. 

 

FOTOGRAFIE Z OBOU AKCÍ ZDE

Zobrazení: 846