Kreslíme v programu Malování

Zveřejněno: úterý 7. únor 2017

V letošním školním roce se uskutečnil II. ročník soutěže: "Kreslíme v programu malování". Tématem letošního ročníku byly DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY a tak se porotě ve složení Mgr. Rejcha, Mgr. Pytlík, Mgr. Fišerová a Mgr. Vratislavská dostaly do rukou obrázky automobilů, vlaků, lodí, letadel atd.. Z okolo 120 obrázků rozdělených do dvou kategorií porota vybrala tyto trojice vítězů:

I. KATEGORIE 1. - 5. třída

1. Ellen Landsmannová  III. třída  soutez malovani2017 ellen 
2. Vanessa Mowing V. A
3. Vojtěch Strauch V. A

II. KATEGORIE 6. - 9. třída

1. Markéta Kociánová IX. A soutez malovani2017 marketa 
2. Petra Michalková IX. A
3. Milan Zouhar VII. ročník

 

VŠEM DĚKUJEME ZA SNAHU A KRÁSNÉ OBRÁZKY!!!

VŠECHNY SI MŮŽETE PROHLÉDNOU ZDE, TY NEJLEPŠÍ U VSTUPU DO BUDOVY ŠKOLY.

Zobrazení: 1114