I. POLOLETÍ MÁME ZA SEBOU A CO BYCHOM UŽ MĚLI UMĚT?

Zveřejněno: čtvrtek 9. únor 2017

Z abecedy už umíme 18 písmen, což nám stačí k tomu, abychom uměli přečíst slova, jména a také jednoduché věty s těmito písmeny. A to PLYNULE, bez slabikování. Všichni už píšeme perem, které dovedeme správně držet. Zvládneme opis a pomaloučku už i přepis slov a krátkých vět. Diktáty z písmen a slabik ještě musíme trénovat, některým to moc nejde a už brzy přibydou i slova!!! Matematika nám jde dobře, počítáme do 9ti. Někdy nám dají zabrat úlohy

na logické uvažování. Milujeme soutěž POČETNÍ KRÁL. Tu musíme hrát každou matematiku. V PRVOUCE jsme si povídali o lidském těle, životosprávě, zdravé výživě a nutnosti chránit si své zdraví. Rádi kreslíme a taky něco vyrábíme, ikdyž se to někdy úplně nepovede, ale hlavně že se snažíme. A k tomu si také rádi zazpíváme. Ale tělocvik a přestávky jsou opravdu nejlepší. Kvůli nim stojí zato chodit do školy. Jsme rádi, že už jsme PRVŇÁCI – ŠKOLÁCI.

Určitě jsme také za toho půl roku trochu porostli – však se podívejte.

Zobrazení: 1176