OLYMPIÁDA MLADÝCH CHOVATELŮ

Zveřejněno: středa 29. březen 2017

Dne 24. 3. se žáci naší školy zúčastnili městského kola olympiády mladých chovatelů konané ve středisku mladých přírodovědců v Ostravě - Porubě. Soutěžili v různých chovatelských kategoriích, podle zvířátka chovaného doma. Adam Karas v kategorii králík, Karolína Panašová v kategorii kynologie (psi), Valérie Nováková v kategorii papoušci, Tereza Vlachová v kategorii drobní hlodavci a Vendula Marinčínová v kategorii kynologie.

Jejich úkolem bylo vyplnit chovatelský test a poté projít zkouškou poznávání plemen a druhů ve svých chovatelských kategoriích. Ze soutěže si odnesli cenné stříbrné umístění vyjma Venduly Marinčínové, která si ve své kategorii odnesla umístění zlaté. Soutěžícím gratulujeme a přejeme hodně úspěchů do budoucnosti. FOTOGALERIE

Zobrazení: 921