Dopravní výchova

Zveřejněno: pondělí 24. duben 2017

Ve čtvrtek 20. 4. jsme se zúčastnili výuky na dopravním hřišti. Přišlo nás patnáct. Čtyři děvčata (Barču, Kláru, Verču N. a Bětku) omlouvají přijímačky na gymnázium, které se konaly v tentýž den. Ostatní se nedostavili. Předpověď počasí nebyla lichotivá. Den předtím napadl sníh. Tentokráte nesněžilo, ale byla velká zima, foukal studený vítr, takže venku na dopravním hřišti jsme dlouho nepobyli. Po celkem dobrých předvedených jízdách následoval v učebně test, který byl pro většinu propadákem. Průkaz cyklisty získali jen dva – Vojta Strauch a Tomáš Bláha. Gratulujeme! Na podzim se stali držiteli Danek Kalandra, Bětka Dohnalová a Julča Kotalová. Ve třídě je nás celkem 22, což je škoda, že máme tak málo držitelů průkazu cyklisty.

Fotogalerie:

Zobrazení: 819