Konverzace v AJ duben, květen

Zveřejněno: úterý 30. kvě 2017

Co se dělo v dubnu a v květnu?

SHOPPING (nakupování, názvy obchodů, rozhovor v obchodě při nakupování, měny platné ve VB a v USA)

SPORTS AND GAMES (typy sportů, můj oblíbený sport nebo hra)

Plánované učivo v KVĚTNU a v ČERVNU!

WEATHER, SEASONS (typy počasí, roční období, oblečení)

HOW TO LIVE HEALTHY, At the doctor ´s (Jak žít zdravě – zdravý životní styl, U lékaře – části lidského těla)

Důležité informace: žáci dostávají materiály (probranou slovní zásobu), kterou si lepí do sešitů nebo zakládají do složek. Tato aktivita je také zohledňována u klasifikace! Žáci si dobrovolně vybrali téma, ke kterému si připraví max. 5 vět své jazykové úrovně, mohou i obrázky a zajímavosti. Seznam témat je vyvěšen v každé třídě.

FOTOGALERIE

Zobrazení: 760