MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ 2017

Zveřejněno: pondělí 19. červen 2017

V květnu se žáci naší školy zúčastnili tradičně soutěže Mladý zahrádkář, pořádanou ČZS. Jejich pozice byla o to těžší, že konkurence soutěžících se rozšířila o víceletá gymnázia. Utkali se ve vědomostním testu a praktických znalostech a dovednostech. Díky poctivé přípravě a předešlým zkušenostem se soupeřů nikterak nezalekli a naše žákyně Magdaléna Hrubá porazila všechny své soupeře v kategorii starších žáků. Ale ani ostatní se ve velmi početném poli startujících neztratili a umístili se do osmého místa a to byli v soutěži poprvé. Všem soutěžícím gratulujeme a přejeme jim mnoho dalších úspěchů. Děkujeme také Statutárnímu městu Ostrava, pod jehož záštitou se mohli připravovat v zájmovém kroužku. Ostrava !!!

Odměnou pro soutěžící byly nejen hodnotné ceny, ale také zájezd Do Opavy s exkurzí do Slezského zemského muzea a Arboreta v nových dvorech u Opavy.

FOTOGALERIE

Zobrazení: 1049