Zájmové aktivity a kroužky, které působí na škole pro školní rok 2018/2019

Spolupráce naší školy s externímy subjekty v rámci zájmových kroužků a aktivit - na naší škole působí:

→ SSK Vítkovice – házená žáci

→ SSK Vítkovice – atletická přípravka dětí MŠ

→ SSK Vítkovice – atletika žáci

→ 1.JUDO CLUB BANÍK  - judo

→ MVIL Ostrava – florbal žáci

→ Dana Šusterová – keramický kroužek MŠ

→ PaeDr. Iva Obermanová – kroužek angličtiny MŠ

→ Mladý chovatel - přírodovědný kroužek - Bc. et Bc. Zdeňka Klimková

V případě zájmu můžete o další informace ke kroužkům kontaktovat H. Bruckou - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kroužky realizované v naší MŠ:

→ Angličtina – Angličtina s úsměvěm

→ Keramika – ART dílko

→ Atletika – Atletický klub Vítkovice

V případě zájmu můžete o další informace ke kroužkům kontaktovat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kroužky vedené kantory naší školy:

→ Pěvecký kroužek - každou středu 13:15 - 14:00 - vede a více informací dodá Mgr. Marcela Krištoforyová

→ Předškoláček "Březulínek" - každou středu 15:30 - 16:30 v 1.A - vede Mgr. Lena Ebelová a Mgr. Ina Ďurková

Naším cílem je seznámit budoucí prvňáčky s naší školou - jejími prostorami, ukázat možnosti vyžití i po výuce, které škola nabízí. Hravou formou zkoušíme poznávat barvy - i anglicky, geometrické tvary, srovnáváme se s prostorovou orientací a zkoušíme také psát uvolňovací cviky se správným držením tužky. Oblíbenými činnostmi se stává práce na iPadech a OZOBOTECH.