Finálový turnaj v miniházené

haz1.jpg

Ve středu 26. 6. 2024 jsme se konečně dočkali. Finálový turnaj v miniházené pro žáky 3. a 4. tříd byl tady. Nastala chvíle, kdy jsme mohli ukázat, co v nás je a samozřejmě vše, co jsme se během předešlých herních kol naučili. Jako obvykle jsme sestavili dva týmy „Březinova A“ a „Březinova B“.

Oba týmy byly velmi šikovné a obsadily následující umístění: tým A skončil na nádherném 2.místě a tým B na 12.místě. Všem, kteří reprezentovali školu děkujeme a členům týmu A gratulujeme!

Složení týmu A: Alexander Dvorský, Benjamin Koutný, Samuel Slanina, Adam Tatařík, Elen Königová, Nela Egri, Emma Paříková a Kateřina Bartáková

Složení týmu B: Nela Čomová, Theodor Müller, Martin Olšar, Dominika Liščáková, Šime Carič, Šimon Diatka, Leona Kuchtová a Laura Isabela Foltýnková

haz1.jpg haz2.jpg