Ohlédnutí za Andělským dnem

Lesní škola - 3.A

V nejhezčím zimním dni jsme navštívili Lesní školu v Bělském lese.

Bezpečnost v době bourání sloupů veřejného osvětlení

Vážení zákonní zástupci, v následujících dnech budou bourány betonové sloupy veřejného osvětlení v areálu školy (v areálu mezi ZŠ a MŠ). Prosíme o zvýšenou opatrnost při pohybu v blízkosti odstraňování sloupů. Děkujeme za pochopení.

Konzultace pro zákonné zástupce 5.1.2023

Vážení zákonní zástupci, dovolujeme si připomenout, že dne 5.1.2023 proběhnou v čase 16:00 - 18:00 konzultace k prospěchu a chování. Začátek je plánován: 16:00 - první stupeň, 16:30 - druhý stupeň.

Vánoční plavání 3.A

Vánoční plavání bylo odměnou za čtyři měsíce nácviku. Už jenom to moře chybělo :-) Uvidíme se zase v novém roce a těšíme se, že v dalších lekcích doplaveme o kus dál.

Krásné Vánoce přejí žáci 4.ročníku

Náš 4.ročník přeje všem krásné prožití svátků vánočních. A jak u nás probíhala příprava na poslední den školy a předávání dárků? Na to se můžete podívat ve fotogalerii! Do třídy nám Ježíšek donesl některé hry, které budeme využívat během přestávek :-)

Jak jsme pekli perníčky na prvním stupni

K Vánocům patří pečení perníčků. Vyzkoušeli jsme si to i ve škole. Válení těsta a vykrajování formičkami nám šlo výborně. Pak už jen upéct a ochutnávat... Byly výborné!

PF 2023

Čertovský den

Letos k nám do školky zavítali opět Mikuláš, Čert a Anděl. Děti zazpívaly například Čertovskou polku a přednesly básně a za odměnu dostaly sladkou odměnu a někteří také od Čerta uhlí. Nakonec si děti zasoutěžily a zatancovaly v maskách čertů. Budeme se těšit opět za rok. Děkujeme za spolupráci dětem za ZŠ Březinova.

Lesní škola

Krásné dopoledne jsme prožili v Lesní škole: počasí bylo pravé zimní-chumelilo po celý den. Pan lesník nás pozval na procházku do lesa, kde jsme pozorovali zimní přírodu. Škoda jen, že bylo tolik dětí nemocných a tento zážitek jim utekl.

Zkrácení výuky 22.12.2022

Vážení zákonní zástupci, dovolujeme si vás informovat, že zítra, 22.12.2022, je výuka zkrácena na 4 vyučovací hodiny. Konec výuky je plánován na 11:40. Školní družina je v provozu dle standardního nastavení. S přáním krásných svátků vánočních a do nového roku 2023 jen vše, co si přejete, přeje za naší školu J.Veřmiřovský, ředitel školy.

Skládáme tangramy