Projektový den "Malý architekt "

16.1. 2020 navštívil Motýlky lektor Malé technické univerzity. Děti si zahrály na architekty. Naučily se číst technický výkres, dozvěděly se, jak se staví dům, co je to půdorys domu, jaké známe druhy domovních zdí a jak můžeme vybavit interiér. Za dobrou práci získaly titul "Malý architekt ".

Projektový den "Stavitel města "

Seznámení dětí s pojmem kartograf a se službami ve městě (policie, hasiči...), děti s pomocí lektora postavily město, silnice a naučily se číst z plánů.

4.B - A. Lingrenová

Soutěž Fíha Dýha - "Vánoční stromeček "

Naše MŠ se umístila na 1. místě Velké zimní výrobní soutěže projektu Fíha-Dýha na téma "Vánoční stromeček". Obdrželi jsme výhru, voucher na školní, výtvarné a kancelářské potřeby společnosti SEVT a. s. v hodnotě 5000 Kč.

Živý adventní kalendář u Motýlků

Čekání na Ježíška si krátíme těšením se na každodenní překvapení od kamarádů. Děkujeme rodičům za spolupráci.

Návštěva žáků v České televizi

První místo v soutěži "Zpomal, prosím"

V měsíci prosinci vyhrála Karolínka T. ze třídy Motýlek 1. místo v krajském kole výtvarné a literární soutěže „Zpomal, prosím“. Společně s p. uč. Šulovou a maminkou se zúčastnila slavnostního předávání cen v prostorách dálničního oddělená Ostrava.

Předvánoční zpívání v rámci "Andělského dne"

Předvánoční Quiver v 1.třídě

Poslední den před vánočními prázdninami jsme si v 1.třídě užívali nejen vánoční atmosféru, ale vyzkoušeli jsme si také zhmotňovat obrázky s vánoční tématikou.

Sportuj ve škole - bruslení

Bruslení na Masarykově náměstí

Nová aktualizace webu - kalendář akcí

Pěkné dobré ráno, pro lepší informovanost jsme upravili webové stránky tak, že se v horním menu v části "Kalendář akcí" objevuje kalednář důležitých aktivit, které nás v nejbližší době čekají. Věříme, že se jedná o další věc, která umožní co nejlepší informovanost :-)