Vystoupení žáků 6.ročníku v Domově důchodců Korýtko

Vystoupení našich žáků v domově důchodců Korytko diváky moc potěšilo.

Výlov rybníku Bezruč

Dne 8.listopadu se žáci 7.A třídy vypravili na tradiční výlov rybníka Bezruč, který je největším rybníkem jistebnické soustavy rybníků.

Král zlomků na Březince

Dne 5.11.2019 proběhlo na naší škole finále městské soutěže Král zlomků.

Zajímavá matematika

Kroužek Zajímavé matematiky je zaměřený na logické úlohy, zajímavé aplikace i příklady pro rozvoj tvořivého myšlení.

Provoz školy ve středu 6.11.2019 - AKTUALIZACE 4.11.2019

Provoz 6.11.2019 - VĚNUJTE POZORNOST

Exkurze v České televizi

Ve čtvrtek 24. října se vypravily třídy 7. A a 7. B na exkurzi do České televize v Ostravě.

Bylinkování 4.A

Barevný podzim

Počasí jako v létě! Takový byl 24. říjen, na který byla vyhlášena pro žáky I. stupně a naší mateřské školky výtvarná soutěž „BAREVNÝ PODZIM“

Výlet na kolech

Dne 21.10. jsme uzavřeli „Cyklo sezónu“ výjezdem do Staré Bělé s hezkým cílem- navštívit jízdárnu.

Bylinkování 4.B

Bylinkování

Hodina dějepisu jinak

Dne 25.10.2019 v rámci projektu Vznik Československa proběhla akce - sběr informací z jednotlivých informačních plakátů vyrobených žáky 9. ročníku.

Partnerství s Jazykovou školou Hello

Dnes ráno podepsala Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace další partnerskou smlouvu.