Odborná exkurze v v rámci projektu Věda není nuda do ZOO Zlín

Sportovní dopoledne pro prvňáčky

V letošním školním roce budou naši deváťáci spolupracovat s našimi prvňáčky. První společnou akcí bylo sportovní dopoledne. Deváťáci si pro nejmenší žáky připravili sportovní stanoviště - opičí dráha, překážková dráha, hod medicinbalem, slalom na koloběžce a skok do dálky. Prvňáčci si vyzkoušeli své dovednosti a byli moc šikovní. Po celou dobu svítilo sluníčko, hrála muzika a všichni si tak užili parádní akci. Další společné setkání nás čeká v říjnu.

Republikové finále Odznaku všestrannosti

Ve dnech 6.-8.9. se naše žákyně 9. třídy Adéla Kalandrová zúčastnila republikového finále Odznaku všestrannosti, do kterého se v loňském roce probojovala přes okresní a krajské kolo.

Nová výzdoba školní jídelny

Pomůcky do výtvarné výchovy v 6. - 9. ročníku

Sportování pro děti na Březince? Co třeba florbal?

V letošním roce bude u nás florbal v úterý od 14:00 do 15:00. Podrobnosti naleznete níže v odkazu :-)

Vítejte zpátky ve škole :-)

Organizace prvního školního týdne - zahájení školního roku

Vážení zákonní zástupci, milí žáci, chtěli bychom Vás informovat o organizaci začátku školního roku 2023/2024.

Pracovní sešity do angličtiny na rok 2023/2024

Výdej obědů v týdnu od 4.9. do 8.9.2023

Začátek nového školního roku

Vážení a milí žáci a zákonní zástupci, jelikož se množí dotazy, kdy je začátek školního roku, dovoluji si tedy upřesnit, že s výjimkou nových prvňáčků je začátek školního roku 4.9.2023 v 8:00, kdy budou mít žáci jednu vyučovací hodinu. Krásný zbytek prázdnin! J.Veřmiřovský, ředitel školy.

Ohlédnutí za pasováním prvňáčků na čtenáře

V červnu tohoto roku byli naši prvňáčci pasovaní na čtenáře. A že již velcí čtenáři jsou, potvrzují i slova paní ředitelky knihovny: "Nedá mi to, ale musím pochválit Vaše letošní prvňáčky, je vidět, že ušli kus cesty a středeční akci s předáváním knížky v knihovně jsme si moc užili."