OBJEDNÁVÁNÍ OBĚDŮ OD 2. LISTOPADU 2020

Prosím všechny rodiče, jejichž dítě se stravuje ve školní jídelně, aby si obědy v době distanční výuky přihlašovali sami a to formou:

Pojďme společně podpořit naší školku!

Vážení a milí přátelé naší školy, hlasování do participativního rozpočtu bylo spuštěno, pojďme společně podpořit projekt naší mateřské školy - Projekt Z4 - Společně venku a udělat prostor před naší mateřskou školou krásnější! Děkujeme moc za vaše hlasy! :-)

Informace z MŠMT k hygieně kolem koronaviru

Informace k příštímu týdnu

Vážení rodiče, v příštím týdnu, tj. 26.10. - 30.10. jsou podzimní prázdniny usnesením MŠMT prodlouženy. V tomto týdnu nebude probíhat výuka v jakékoliv formě, pokud budou probíhat konzultace, je toto možné po dohodě s vyučujícími. Ve chvíli, kdy budeme mít informace z MŠMT k dalšímu nastavení, dáme Vám vědět na webu i na sociálních sítích. Držte se a přejeme všem hlavně zdraví! J.Veřmiřovský, ředitel školy

Zemřela Mgr. Ivana Kudláčková

Pro bývalé žáky a kolegy přinášíme smutnou zprávu - bývalá paní učitelka školy Mgr. Ivana Kudláčková zemřela dne 14. října 2020 ve věku 77 let. Děkujeme za cestu, kterou jste s námi šla, za žáky, které jste vychovala a jak citát říká: "Kdo byl milován, není zapomenut.". R.I.P.

Informace k výuce od 14.10. do 23.10.2020

Vážení zákonní zástupci, na základě informací z Vlády České republiky jsme provedli úpravu nastavení výuky pro všechny třídy ZŠ. Níže shrnuji nejdůležitější body.

Informace k výdeji stravy při distanční výuce

Vážení zákonní zástupci, výdej stravy do vlastních jídlonosičů v době distanční výuky bude v čase 12:00 - 13:00. Děkujeme za pochopení

Volby do školské rady pro období 2020 - 2023

Návštěva DOV 7.ročník (Zelená fabrika)

Dne 9. 10. 2020 navštívili žáci VII. ročníku vzdělávací akci s názvem "Zelená fabrika". Vzdělávací program byl zaměřen na největší továrnu na výrobu kyslíku. Žáci se seznámili s fascinujícím dějem výroby kyslíku zvaný fotosyntéza.

Odhlášení obědů v týdnu od 26. do 30.10. (týká se ZŠ)

Policejní pohádky- čtení v 1. A

Nastavení výuky od 12.10. do 30.10.2020