Kroužek " Moudré sovy"

Odpolednímu kroužku "Moudré sovy", který je určen především zvídavým a nadaným dětem se v Mš věnujeme od září tohoto školního roku. Cílem kroužku je rozvoj nadaných dětí zejména v oblasti myšlení , zvídavosti a představivosti. Dětem nabízíme aktivity podporující intelektové, manuální, kreativní schopnosti, logické rébusy, deskové hry a experimenty. Vše si vyzkoušíme, osaháme a odůvodníme.

Maškarní bál ve školní družině

Ohlédnutí za lyžařským kurzem 1.stupně

V únoru se uskutečnil lyžařský výcvik také pro děti I. stupně.

Návštěva osmého ročníku na SPŠCH

Dne 17.3. 2023 se naši žáci v rámci Projektu OKAP II vydali na odbornou motivační exkurzi SPŠCH v Ostravě - Zábřehu.

Školní jídelna - Alpský knedlík - poprvé

Na většině škol v okolí se na jídelníčku vyskytuje Alpský knedlík. Nechtěly jsme být samozřejmě pozadu, s malými obavami jsme do toho také šly. Nakonec se vše povedlo a knedlík měl úspěch. Kolektiv školní jídelny.

Zápis do ZŠ

Nové číslo nového časopisu - Březiňáček

Přinášíme vám "nulté" číslo nového časopisu, který bude čtvrtletníkem. Podívejte se, co se událo v naší škole :-)

Jak se daří našim předškoláčkům?

Atletické přebory 2023

Ve středu 15.3. se žáci naší školy (8. – 9. ročník) vydali bojovat o co nejlepší umístění do Atletické haly ve Vítkovicích.

Informace k zápisu do 1.třídy pro školní rok 2023/2024

Vážení zákonní zástupci, přinášíme Vám informace k zápisu do 1.třídy

Něco málo z naší školní jídelny + jídlo na přání

Přinášíme opět něco málo z naší školní jídelny a jídla na přání. Tentokrát byl zvolen smažený sýr s opékanými bramborami, jogurtová tatarka, okurkový salát. Polévka se zvolila dýňovo-mrkvové pyré. Toto jídlo bylo zvoleno žáky z 6 třídy a 5. A.

Karneval v MŠ

V pondělí 6. 2. 2023 byl ve školce velký bál, pořádal se karneval! Na děti čekalo zábavné dopoledne plné her, tance a soutěží. Velké poděkování patří rodičům, kteří dětem připravili krásné karnevalové masky. Prostřednictvím třídního vzdělávacího programu „Kdo se skrývá za maskou“ se děti seznámily s lidovými tradicemi Masopustu. Byl to týden plný pohádek, her, tvoření, hudby i tance.