Halloween ve 2.A

Halloween ve 2.B

Návštěva planetária

V úterý 26. 10. jsme navštívili planetárium, kde jsme se vydali na "Dobrodružnou cestu za planetami". Po hodinovém putování vesmírem jsme si prošli budovu planetária i s jeho experimentáriem a nakonec jsme si kromě krásných zážitků odnesli i pěkné suvenýry na památku.

Testování 1.11. a 8.11.2021

Vážení zákonní zástupci, dovolujeme si Vás informovat, že na základě epidemiologické situace a z ní odpovídajících opatření, dojde ve dnech 1.11.2021 a 8.11.2021 k antigennímu testování žáků ihned po příchodu do školy. Výjimkou z testování jsou pouze žáci, kteří byli očkováni a mají již po druhé vakcinační dávce a žáci, kteří prodělali COVID-19 a jsou ve lhůtě 180 dní od prodělání onemocnění. Děkujeme za pochopení. J.Veřmiřovský, ředitel školy

9.A navštívila Fajnou dílnu v DOV

Dne 22. října 2021 jsme navštívili Fajnou dílnu v Dolní oblasti Vítkovic, kde jsme si mohli vyzkoušet některé workshopy. Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy v rámci Programu na podporu vzdělávání a talentmanagementu pro rok 2021.

SPOLEČNĚ VENKU - participativní rozpočet - pojďme společně zabojovat!

Podpořte prosím svým hlasem náš projekt, jehož cílem je vybudovat na školní zahradě MŠ nové dětské hřiště, které bude v odpoledních hodinách přístupno veřejnosti, zejména rodinám s dětmi, které se zde mohou setkávat a trávit společně volný čas. Hřiště bude zhotoveno z bezpečného povrchu SmartSoft s barevnou, veselou grafikou.

Nastavení třídních schůzek

Pěkné dobré ráno, vážení a milí zákonní zástupci, učitelé, žáci, vzhledem k tomu, že situace není optimální a nelze určit, zda se zlepší do příštího čtvrtku, oznamuji, že třídní schůzky proběhnou následujícím způsobem:

Máme ve škole úspěšnou floristku!

Když nám na začátku září přišla pozvánka od Českého zahrádkářského svazu do tradiční floristické soutěže, vůbec jsme netušili, co bude následovat.

Žáci 1.a 2. ročníku na kolech

Přerušení provozu školní družiny v době vedlejších prázdnin

Vážení zákonní zástupci, rada městského obvodu souhlasila s přerušením provozu školní družiny v období vedlejších prázdnin, tj. podzimních, vánočních, pololetních, jarních a velikonočních.

Informace pro rodiče k 25.10. a 26.10.2021

Vážení zákonní zástupci, naše škola se přidává k těm, které nebudou dávat ředitelské volno před podzimními prázdninami, výuka bude probíhat dle standardního rozvrhu. J.Veřmiřovský, ředitel školy

Úspěch v soutěži Oxford Illustrator

Ve čtvrtek 21. 10. 2021 se na Základní škole K. Pokorného v Ostravě - Porubě uskutečnila již tradiční soutěž Oxford Illustrator, která spojuje čtení anglického textu s tvorbou vhodné ilustrace.