Hasík ve 2.ročnících

Tvoříme s Geomagem - 5.A

V hodině Pč jsme rozvíjeli fantazii s Geomagem. A jak se nám vedlo? Podívejte se na fotky :-)

Jak jsme byli na vánočních trzích - 7.A

V úterý 20. 12. jsme jeli načerpat vánoční atmosféru na vánoční trhy do centra města. Aby byla atmosféra kompletní, šli jsme se podívat také na betlém do katedrály Božského Spasitele v centru Ostravy. Den jsme si společně moc užili. :-)

Předvánoční pohoda v 8.ročníku

Na tradiční "vánoční besídce" jsme sledovali pohádky, ochutnávali cukroví a objednali si pizzu, hamburgery atd.. Prostě pohoda :-)

Jídlo na přání - tentokrát volila 2.B :-)

Ohlédnutí za Andělským dnem

Lesní škola - 3.A

V nejhezčím zimním dni jsme navštívili Lesní školu v Bělském lese.

Bezpečnost v době bourání sloupů veřejného osvětlení

Vážení zákonní zástupci, v následujících dnech budou bourány betonové sloupy veřejného osvětlení v areálu školy (v areálu mezi ZŠ a MŠ). Prosíme o zvýšenou opatrnost při pohybu v blízkosti odstraňování sloupů. Děkujeme za pochopení.

Konzultace pro zákonné zástupce 5.1.2023

Vážení zákonní zástupci, dovolujeme si připomenout, že dne 5.1.2023 proběhnou v čase 16:00 - 18:00 konzultace k prospěchu a chování. Začátek je plánován: 16:00 - první stupeň, 16:30 - druhý stupeň.

Vánoční plavání 3.A

Vánoční plavání bylo odměnou za čtyři měsíce nácviku. Už jenom to moře chybělo :-) Uvidíme se zase v novém roce a těšíme se, že v dalších lekcích doplaveme o kus dál.

Krásné Vánoce přejí žáci 4.ročníku

Náš 4.ročník přeje všem krásné prožití svátků vánočních. A jak u nás probíhala příprava na poslední den školy a předávání dárků? Na to se můžete podívat ve fotogalerii! Do třídy nám Ježíšek donesl některé hry, které budeme využívat během přestávek :-)

Jak jsme pekli perníčky na prvním stupni

K Vánocům patří pečení perníčků. Vyzkoušeli jsme si to i ve škole. Válení těsta a vykrajování formičkami nám šlo výborně. Pak už jen upéct a ochutnávat... Byly výborné!