Zápis do MŠ - postup k přijímání k předškolnímu vzdělávání

Vážení a milí rodiče dětí předškolního věku, dle doporučení Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v letošním školním roce nebude zápis realizován prezenční formou, kdy byste přišli s dětmi do mateřské školy, ale formou kombinovanou.

Stavebnice MERKUR - 1.A

Stavebnice MERKUR v 1.A

Odpolední družina pro 2.ročník v týdnu od 19.dubna

Vážení rodiče, odpolední družina pro 2.ročník v týdnu od 19.4. do 23.4.2021 bude ve "skleníku". Děkujeme za pochopení.

Předzápis do mateřské školy pro školní rok 2021/2022

Vážení a milí rodiče, zvažujete-li zápis svého dítěte do naší mateřské školy, využijte prosím možnost předzápisu formou elektronického dotazníku níže. Poté vás budeme kontaktovat ohledně podrobností k zápisu. Děkujeme a přejeme Vám hlavně zdraví!

Informace k organizaci od 12.4.2021

Vážení zákonní zástupci, na základě informací Ministerstva zdravotnictví k testování Vás informuji o organizaci k návratu dětí a žáků do školy a jejich testování.

Stravování žáků od 12.4.2021

Zápis do ZŠ 2021/2022 - aktualizováno

Informace ke spolupracujícímu klubu s naší školou - BK Snakes

Uzavření krizové MŠ z důvodu dezinfekce

Dne 6.4.2021 bude mateřská škola pro děti rodičů IZS z důvodu dezinfekce uzavřena. O dalším postupu vás budeme informovat. Děkuji za pochopení. J.Veřmiřovský, ředitel školy.

VELIKONOCE NA NAŠÍ ŠKOLE

VAJÍČKO NÁM PŘINESEŠ, ŠTĚTÍČKO SI ODNESEŠ

Projekty z hodin angličtiny na 2.stupni

Vážení naší příznivci, dnes Vám přinášíme ukázky toho, co vytvořili naši žáci v anglickém jazyce.

"Konzultace pro zákonné zástupce"

Vážení zákonní zástupci, ač to tak možná nevypadá, blíží se pomalu další čtvrtina školního roku.