Školní rok ve znamení spolupráce na ZŠ Březinova

Na prvního září má určitě každý vzpomínky. Noví žáčci jsou na jednu stranu netrpěliví, na straně druhé i nervózní, co je v základní škole čeká. Rodiče jsou plní očekávání, jak se jejich ratolest se svou novou rolí popasuje.

Rozhodnutí o přijetí do školní družiny

Vážení a milí zákonní zástupci, rozhodnutí o přijetí do školní družiny jsou již připravená k převzetí u paní sekretářky Ing. Vybíralové. Na času převzetí se dohodněte s paní sekretářkou na tel.číslech 596 784 375 nebo 724 019 755. Provozní doba sekretariátu je 7:00 - 15:00.

Přijímání do školní družiny

Vážení zákonní zástupci, mám pro vás, kteří jste podali přihlášku do školní družiny dobrou zprávu - všechny děti byly přijaté. Jmenovité seznamy nemůžeme zveřejňovat z důvodu GDPR. Rozhodnutí o přijetí budeme předávat během pondělí a úterý, tj. 5.9. a 6.9.2022. J.Veřmiřovský, ředitel školy

Zahájení školního roku 2022/2023

Vážení rodiče, milí žáci, chtěli bychom Vás informovat o organizaci začátku školního roku 2022/2023.

Pomůcky do VV 2022-23

Pomůcky do výtvarné výchovy v 6. – 9. ročníku - temperové barvy s bělobou - vodové barvy - 1 plochý štětec a 1 kulatý štětec - kelímek od jogurtu – na vodu - lepidlo - nůžky - tužka č. 1, guma - složka barevných papírů - voskové pastely - pastelky, progresa - černá tuš, redisové pero na kreslení tuší - černý fix - hadřík - igelit nebo noviny na přikrytí lavice - suché pastely Barvy a pastely nakupujte KOH-I-NOR nebo jinou kvalitní značku. Tyto pomůcky si žák uloží v kufříku nebo krabici a bude si je nechávat v šatní skřínce ve škole nebo ve třídě. 50,- Kč na výkresy a výtvarné potřeby odevzdejte třídnímu učiteli do 15. 9. 2022.

Důležité informace pro rodiče nových žáků + stravné ZŠ + MŠ od 01. 09. 2022

Prodej čipů pro všechny strávníky ŽŠ

Pracovní sešity do AJ na školní rok 2022/23

Seznam pomůcek do 2. třídy

Uzavření hřiště - termíny na červenec

Školní hřiště bude v měsíci červenec uzavřeno v tyto dny: 18., 26. 2022. Děkujeme za pochopení.

Dne 9. a 13. 7. 2022 je školní hřiště zavřené

Dne 6.7. 2022 je školní hřiště zavřené